• Kategorie
  • Szukaj
  • Hulajnogi

Hulajnoga wyczynowa dla dzieci

Jednym ze znanych urządzeń komunikacyjnych jest hulajnoga, na którą decyduje się bardzo dużo dzieci, ponieważ łatwo jest utrzymać na niej równowagę. Jest to świetny sposób na zachęcenie pociechy do aktywności fizycznej oraz spędzenia czasu na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. Dzięki lekkości jej konstrukcji i łatwości w użytkowaniu, każda osoba bez problemu będzie umiała  poradzić sobie z nauką jazdy, która sprawia satysfakcję oraz daje dużo zabawy.  

Jeździć może każdy

Hulajnoga wyczynowa dla dzieci powstała z myślą o wygodzie oraz funkcjonalności. Nasze modele charakteryzują się tym, że jeden produkt może służyć do wielu czynności i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Hulajnogi zostały stworzone z  dwóch materiałów - stali oraz aluminium, dzięki czemu jest ona trwała, lekka i posiada niewielką wagę. 

Hulajnoga jest dedykowana dzieciom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą oraz osobom średnio zaawansowanym, które mają w planach naukę trików i plany na ciekawe trasy przejazdowe. Posiada ona potrójną klamrę mocującą z aluminium, dzięki której wykonywanie ekstremalnych manewrów jest proste. Z drugiej strony, hulajnoga ma liczne zabezpieczenia, które sprawią przyjemność w jeździe osobie początkującej. Jeździć mogą na niej osoby ważące do 100 kilogramów, zatem przedział wiekowy użytkowników jest naprawdę szeroki.  Zatem, przygodę z jazdą na hulajnodze może rozpocząć każda zainteresowana osoba, której nie wystarcza już spacer bądź przejazd samochodem.

Bezpieczeństwo i elegancja

Produkt naszej firmy został tak zaprojektowany, aby był całkowicie bezpieczny nawet dla najmłodszych użytkowników oraz równie estetyczny i posiadał piękną kolorystykę. Nasze hulajnogi wyczynowe dla dzieci z serii Buster posiadają podstawowy kolor czerni oraz drugi przewodzący - czerwony, niebieski, zielony bądź szary.  Tak szeroka gama kolorystyczna sprawia, że niezależnie od wieku osoby zainteresowanej tym produktem, znajdzie ona idealną hulajnogę dla siebie. Warto wspomnieć, że czerń jest kolorem silnie wiążącym się z poczuciem prestiżu i ekskluzywnością, zatem osoba na pojeździe będzie wyglądać bardzo dostojnie, a barwy doskonale podkreślą jej szeroki uśmiech  wiążący się z miłą przejażdżką. 

Hulajnogi Buster mają szeroką kierownicę, która posiada gumowe uchwyty zakończone zatyczkami. Dzięki gumie TRP, z której są wykonane rączki, przyczepność dłoni jest dużo lepsza w porównaniu do standardowych hulajnóg, dzięki czemu dziecko nie odklei  rąk od kierownicy i nie straci równowagi. Kolejną zaletą tego produktu jest tak zwany deck hulajnogi, czyli podłoże, na którym użytkownik kładzie stopy podczas jazdy. Jest on wykonany z antypoślizgowej nawierzchni, która sprawia, że buty nie odkleją się od decku nawet podczas najtrudniejszych trików. Osoby zainteresowne dokładniejszymi parametrami technicznymi mogą zwrócić uwagę na rodzaj kółek hulajnogi, które są warte docenienia. Nasze modele posiadają kółeczka z nylonowym rdzeniem  i łożyskami ABEC-7. Takie połączenie produktów najwyżej jakości skutkuje wysokim bezpieczeństwem użytkowania oraz wygodą podczas jazdy. 

Przyjemna przejażdżka

Jazda na hulajnodze jest świetnym sportem dla dzieci w każdym wieku. Taka aktywność fizyczna rozwinie koordynację ruchową maluszka oraz przedstawi zabawę na świeżym powietrzu jako najlepszą formę spędzania czasu. Starsze dzieci obeznane z ruchem drogowym mogą korzystać z hulajnogi, aby dojechać do szkoły, bądź na plac zabaw. Dni, w których pogoda obdarowuje nas pięknym słońcem wręcz zachęcają do wspólnych przejażdżek z przyjaciółmi, a jak wiadomo kontakt z rówieśnikami jest równie ważny i rozwijający. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty hulajnóg wyczynowych dla dzieci!