• O nas

O NAS

Firma Eletric&Sale Adam Nowacki jest firmą specjalizującą się w internetowej sprzedaży wysyłkowej.

Oferowany przez naszą firmę asortyment stanowią nowe, wolne od wad produkty wysokiej jakości, które spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa oraz wymogi obowiązujących norm jakościowych. 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego - udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, jak również pomożemy w doborze produktu dostosowanego do Państwa potrzeb. 

POZOSTAŁE INFORMACJE

PŁATNOŚĆ   

Za zamówiony produkt można zapłacić w następujący sposób: 
- za pobraniem u kuriera,
- tradycyjnym przelewem,
- szybką płatnością online.

Prosimy aby w tytule przelewu podać numer zamówienia. Wszystkich płatności należy dokonywać na następujące konto bankowe:  

Electric&Sale Adam Nowacki ul. Na Miasteczku 12a/88 61-144 Poznań 
Nr rachunku bankowego mBank: 37 1140 2004 0000 3602 7840 7251

 

DOKUMENT SPRZEDAŻY   

Do wszystkich transakcji dołączamy dowód zakupu, który stanowi faktura VAT w formie elektronicznej. E-fakturę wysyłamy wraz z powiadomieniem mailowym po wysłaniu przesyłki. 

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA  

Realizacja zamówienia obejmuje proces zaksięgowania wpłaty, przygotowanie przesyłki oraz jej dostawę. Od momentu nadania termin przesyłki zależny jest od wyboru formy jej dostawy. Termin wysyłki zamówienia wynosi do 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty.  Zaznaczamy jednak, że termin realizacji zamówienia nie jest tożsamy z terminem wysyłki zamówienia. 

 

MOŻLIWOŚĆ ŚLEDZENIA PRZESYŁKI   

Kiedy przesyłka zostanie skompletowana i odebrana przez kuriera, istnieje możliwość sprawdzenia w jakim miejscu się znajduje. List przewozowy do śledzenia przesyłki zostanie do Państwa wysłany drogą mailową wraz z informacją o wysłaniu zamówienia. Następnie należy wkleić numer listu przewozowego na stronie firmy kurierskiej, która dostarcza Państwa zamówienie i sprawdzić planowany termin doręczenia oraz miejsce, w którym aktualnie znajduje się przesyłka. Jeżeli przesyłka nie została doręczona w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt. W pierwszej kolejności należy jednak skontaktować się z firmą kurierską, która doręcza paczkę, ponieważ być może zamówienie jest już w drodze.   

 

ODBIÓR OSOBISTY 

Ze względu na internetowy charakter prowadzenia działalności nie istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia.