• Kategorie
  • Szukaj
  • Rolety i zasłonki do samochodu dla dzieci

Zasłonki i rolety samochodowe dla dzieci - ulubieni bohaterzy na szybach pojazdu

 

Zasłonki i rolety przeciwsłoneczne dla dzieci do samochodu to przydatne akcesoria, które umilają podróże i pozwalają na zapewnienie komfortu podczas jazdy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór zasłonek i rolet samochodowych dla dzieci z kolorowymi nadrukami wysokiej jakości, wśród nich akcesoria z Myszką Mickey, Myszką Minie, Psim Patrolem, motywem Star Wars, Aut, Krainy Lodu, superbohaterów Marvela, księżniczek Disneya, Świnką Peppą, Kubusiem Puchatkiem czy Spidermanem. Twoje dziecko z pewnością dostrzegłoby już swoich faworytów pośród naszych zasłonek i rolet!

 

Rolety przeciwsłoneczne do samochodu dla dzieci - praktyczne i estetyczne

 

Roleta przeciwsłoneczna wykonana jest ze specjalnej syntetycznej tkaniny i montowana na szybach samochodu, chroniąc dzieci przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Rolety przeciwsłoneczne dostępne w naszym sklepie mają uniwersalne wymiary, dzięki czemu nadadzą się do wszystkich modeli samochodów. Nadruki z motywami ze znanych i lubianych bajek są estetyczne oraz trwałe, dzięki czemu posłużą w samochodzie przez długi czas. Tkanina, z której wykonana jest roleta samochodowa, nie przeszkadza dziecku w obserwacji otoczenia i nie ogranicza jego widoczności podczas podróży. Roleta przeciwsłoneczna jest bardzo wygodna w użytkowaniu - zwija się automatycznie po naciśnięciu przycisku.

 

Zasłonki boczne na szyby do samochodu z motywami z bajek dla dzieci mniejszych i większych

 

Zasłonki boczne do samochodu to kolejne przydatne akcesoria, które pozwalają zabezpieczyć dzieci przed słońcem i spojrzeniami obcych osób. Pasują one do wszystkich modeli samochodów, a montuje i zdejmuje się je szybko dzięki gumowym przyssawkom. Nasze zasłonki na szyby sprzedajemy w dwupakach. Zasłonki boczne są wykonane z wytrzymałych, bezpiecznych dla dzieci materiałów, które zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem i hałasem podczas jazdy. Zasłonki boczne do samochodu są również łatwe w montażu i posiadają różne ciekawe kształty i wzory, dzięki czemu każda podróż będzie przyjemniejsza i bardziej przytulna dla dzieci, a nawet długie godziny jazdy staną się atrakcyjniejsze.