• Kategorie
  • Szukaj
  • ZABAWKI DLA DZIECKA

Zabawki dla dzieci 0-3 lat

Już od pierwszego dnia życia maluszek jest zainteresowany otaczającym go światem, a podczas przewijania albo mycia jego uwaga jest odwracana kolorowymi pozytywkami i karuzelami. Kojące dźwięki zabawek, miękkie pluszaki oraz edukacyjne klocki to elementy, które są podstawowymi wymaganiami dziecka, z którymi przywiązuje się na bardzo długi czas. Zabawki dla dzieci 0-3 lat to nie tylko atrakcja dla maluchów, ale również nauka. Poprzez zabawę, dziecko uczy się rozpoznawania kształtów, logicznego myślenia albo nawet tego, jak opiekować się zwierzątkiem. 

Zabawki dla najmłodszych

Wszystkie obecnie znajome nam czynności są czymś nieznanym dla kilkumiesięcznego dziecka, zatem naszą rolą jest ich jak najlepiej przygotować do funkcjonowania w przyszłości. Zazwyczaj maluszek uczy się najpierw rozpoznawania kształtów i kolorów oraz liczenia, a zabawki edukacyjne są świetnym wyborem, które zachęca go do rozwoju w tej sferze. 

Jedną z opcji, którą znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym są drewniane edukacyjne piramidki, które należy ułożyć kolorystycznie oraz w odpowiedniej ilości. Rozwijają one liczenie od jeden do czterech i zdolności koordynacyjno-ruchowe. Innym sposobem na naukę są klocki zawierające kolorowe obrazki, symbole matematyczne oraz cyfry i litery. Z pewnością rozmaite znaki oraz ich znaczenia zainteresują malucha, a zabawa nimi rozwija umiejętność logicznego myślenia wraz ze zdolnościami manualnymi.  Dzieci bardzo szybko chcą przejmować obowiązki swoich rodziców, więc nasza firma oferuje im bezpieczne zamienniki. Przykładową zabawką mogą być warzywa i owoce do krojenia. Zestaw zawiera deskę do krojenia  oraz drewniany nóż, dzięki czemu maluch może nauczyć się tej czynności, a także pomóc rodzicom w kuchni nie używając prawdziwych, ostrych przedmiotów. Zabawki dla dzieci 0-3 lat, jakie znajdują się w naszej ofercie, to również edukacyjne kostki z figurami geometrycznymi, drewniane kolejki z klockami-zwierzątkami oraz puzzle o ciekawych wzorach, takich jak dinozaur czy owieczka. Wszystkie powyższe produkty są dedykowane maluczkim i pozwalają im rozwinąć szereg umiejętności, od liczenia, po koordynacje przez logiczne myślenie. 

Pierwsze zwierzątko

Puchate i małe stworzonko rozczula, każdą osobę kochającą zwierzęta, w tym oczywiście dzieci. Frazy proszące rodzica o kotka bądź pieska są bardzo częste wśród maluchów, a jak wiadomo każde zwierzę wymaga poświęcenia mu bardzo dużej ilości uwagi, nic więc dziwnego, że czasami obowiązek dbania o pupila po jakimś czasie może spaść z dziecka na rodzica. Idealnym rozwiązaniem jest więc zakup interaktywnego zwierzęcia. W naszym sklepie znajdą Państwo kotki, króliczki, pieski, a nawet szopa! Zabawki umieją się poruszać, machać ogonkiem oraz wydawać dźwięki. Taka forma spotkania dziecka ze zwierzęciem pozwala mu na naukę zachowania wobec pupila, nauczy go jak opiekować się zwierzątkiem. Rodzic może pomóc dziecku oraz opowiedzieć mu jakie są odpowiednie pory na ,,karmienie” futrzaka oraz wychodzenie z nim na spacery, dzięki  czemu dziecko nauczy się być odpowiedzialnym i dobrym opiekunem. 

Rozwój muzyczny

Naukowym faktem jest to, że dziecko od najmłodszych lat z wielką łatwością przyswaja naukę oraz bardzo szybko się rozwija. Ważnym aspektem nauczania jest to, aby było ono przyjemne dla malucha oraz bezstresowe, zatem zabawki są najlepszym wyborem dla osób w tak młodym wieku. Ważną kwestią dla dzieci w każdym wieku jest odnalezienie swojego hobby więc pierwszym krokiem poszukiwawczym może być spotkanie z instrumentami.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty skierowane dla najmłodszych, takie jak maty interaktywne z pianinkiem. To właśnie podczas takich zabaw maluszek po raz pierwszy spotyka się z rozwojem swoich umiejętności muzycznych. Wciśnięcie klawisza powoduje wydobycie się dźwięku z gamy, zaś przycisk z narysowanym mikrofonem powoduje zmianę brzmień na różnorodne melodyjki. Mata posiada również kolorowe zwierzątka oraz lustereczko, a wszystko jest wykonane w różnorodnych barwach, które zwrócą uwagę niejednej osoby. Starszych dzieciaczkom kochających muzykę oferujemy mini pianinko z funkcją karaoke, keyboard z mikrofonem oraz sześciostrunową gitarę, które poszerzają spektrum ich muzycznych umiejętności. Nasza firma serdecznie zaprasza wszystkich rodziców oraz opiekunów do przejrzenia naszej oferty i wyboru idealnej zabawki dla swojej pociechy.