• Kategorie
  • Szukaj
  • Trójkołowe

Rowerek trójkołowy

Niezapomnianym wspomnieniem z dzieciństwa jest pierwszy samodzielny przejazd na rowerze oraz nauka utrzymania na nim równowagi. Najmłodsi z naszego otoczenia czasami mogą być zbyt młodzi na to, aby wsiąść na dwukołowca, ale to ich absolutnie nie wyklucza ze wspólnej zabawy i przejażdżek rowerowych. Chcą spełniać dziecięce marzenia oraz potrzeby, nasza firma wprowadziła rowerek trójkołowy, który świetnie sprawdzi się dla małych pasjonatów już od pierwszego roku życia. 

Czym jest rowerek trójkołowy?

Rower jest jednym z najbardziej powszechnych środków komunikacji oraz sposobem na zabawę i relaks. Jeździć na rowerze może każdy i jest sporo ludzi o zróżnicowanym wieku, którzy wręcz uwielbiają tę aktywność fizyczną, oczywiście dzieci również należą do grupy pasjonatów. Jest to podstawowa umiejętność, której nauczyć chce się każdy maluch, a pierwsze naciśnięcie pedałów wiąże się z ogromną ekscytacją, zachwytem i szczęściem.

Mini rowerek trójkołowy jest pojazdem, który posiada jedno koło przednie oraz dwa boczne. Dzięki takiemu rozłożeniu kół, rowerek jest bardzo stabilny, a utrzymanie na nim równowagi nie jest problematyczne dla malucha. Z trójkołowca mogą korzystać dzieci od roczku do trzech lat, więc kwestia bezpieczeństwa jest w tym wypadku bardzo istotna. Rower o trzech kołach skutecznie minimalizuje ryzyko jakiekolwiek upadku, a całokształt jego konstrukcji pozwala na swobodne pedałowanie oraz skręcanie pojazdem. Nasze produkty posiadają bardzo miękkie oraz wyprofilowane siodełka, zatem przy dłuższej zabawie, dziecko nie odczuwa dyskomfortu. Szczegóły jego wygody tkwią również w gumowych uchwytach, dzięki którym dłoń małego rowerzysty nie ślizga się. Dodatkową zaletą jest różnorodność modeli, które charakteryzują się różnorodnością kolorów. Na naszej stronie internetowej znajdują się rowerki o jaskrawych barwach, jak żółty i różowy oraz eleganckie jeździki w odcieniach bieli, czerni i granatu, zatem maluch z łatwością jest w stanie znaleźć coś dla siebie według jego własnych preferencji. 

Idealny podarunek 

Częstą zagwozdką dla bliskich z rodziny jest pytanie, co podarować takiemu maluszkowi na urodziny bądź inne święto.  Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszej firmy i pracy z dziećmi, możemy trafnie doradzić, że rowerek trójkołowy na prezent jest jednym z najlepszych wyborów. Dzieci uwielbiają aktywność fizyczną, a zainteresowanie budzi w nich wiele detali otoczenia. Posiadanie trójkołowca to nie tylko sport, ale także rozwój, odpoczynek, zabawa, nauka i wspólna aktywność z przyjaciółmi. Możliwość spotykania się z innymi dziećmi z okolicy oraz przejażdżki pod okiem rodziców, otwierają malucha na komunikację z innymi, oraz pasję. 

Czas z rodziną

Rodzina jest najważniejsza i jest to zdanie powielane przez wielu ludzi oraz liczne pokolenia. Dzieci kochają swoich rodziców i są oni dla nich autorytetem oraz ostoją bezpieczeństwa. Dla najmłodszych bardzo ważnym aspektem jest spędzanie czasu ze swoimi opiekunami, ponieważ uwielbiają ich obecność i chcą się jak najwięcej od nich nauczyć. Momenty, w których cała rodzina wybiera się na przejażdżkę rowerem po parku, mogą należeć do ich najszczęśliwszych wspomnień w późniejszych przyszłości. Mini rowerek trójkołowy daje szansę maluchom do budowania wspólnej pasji z bliskimi oraz pobudza w nich chęć poszukiwania własnego hobby. Zbiorowa przejażdżka posiada również logistyczną zaletę, ponieważ rodzic może obserwować swoje dziecko na drodze i dawać mu rady na temat poruszania się na ścieżce rowerowej oraz uczyć go bezpiecznego zachowania na ulicy.  

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie wraz z dzieckiem będziecie mogli obejrzeć modele  rowerków i zastanowić się nad taką formą aktywności.