• Kategorie
  • Szukaj
  • Konie na biegunach

Zakup konika na biegunach dla malucha to jeden z najlepszych pomysłów, na jaki może zdecydować się rodzina dziecka. Taka zabawka przysłuży się dziecku na lata, a przecież nikt nie wyobraża sobie własnego dzieciństwa bez bujaka. Powolne huśtanie się w przód i tył na biegunach przywodzą na myśl bujanie się w kołysce bądź w wózku. Dodatkowo, rumak może stać się najlepszym przyjacielem bobasa, z którym będzie rozwiązywać zagadki, bawić się oraz poznawać świat. 

Rozwój wyobraźni 

Galop przez przestworze, ucieczka na dzikim zachodzie, spacer po plaży pośród szumu fal - to są właśnie rzeczy, które widzi Twoja pociecha podczas zabawy na koniku. Rozwój wyobraźni jest jednym z najważniejszych aspektów podczas dorastania malucha. Wspólne gry z bujakiem sprawiają, że ma on nieskończoną ilość pomysłów i scen akcji do odegrania. Konik posiada również inne zalety, jedną z nich jest poprawa zmysłu równowagi dziecka. Podczas huśtania, maluszek musi nauczyć się jak zachować poprawną postawę ciała, w dodatku jego zadaniem jest skoordynowanie ruchów w rytm bujania się konika. Całokształt pozytywnie wpływa na naukę stabilności dziecka oraz jego aktywność fizyczną. 

Prawdziwy Konik

Nasz sklep internetowy zadbał o każde detale konika na biegunach dla maluszka, zatem jest on jak prawdziwe zwierzątko domowe. Model PePe posiada nawet interaktywne uszka! Jeśli dziecko dotknie jednego z uszek, konik wesoło zarży, zaś drugie uszko wywoła dźwięk szybkiego galopu i odgłosów zwierzęcia. Dźwięki i melodie wpływają na realizm imaginacji gier i zabaw malucha. 

Konik Pepe jest wykonany z miękkiego pluszowego materiału, który jest miły w dotyku dla dziecka i wszystkich domowników. Bujak posiada nawet wyprofilowane siodło, dzięki któremu maluch poczuje się jak prawdziwy jeździec. Uchwyty znajdują się przy głowie konika i są drewniane, dzięki czemu rączki dziecka nie ześlizgną się. Bieguny są wykonane z tego samego materiału co uchwyty, a całość jest pomalowana ekologiczną farbą. Najlepszym dla pociechy dodatkiem do konika jest jego duża, gęsta grzywa oraz ogon, które zostały uszyte z puszystego oraz sztucznego włosia. Ze względu na wysokość konika, jest on dedykowany dzieciom w przedziale od 3 do 5 lat. Jest to czas, w którym należy dbać o aktywność fizyczną dziecka, zaś konik wymaga odpychania się stopami. 

Ciekawy podarunek

Każde dziecko marzy o swoim pierwszym zwierzaku bądź koniku na biegunach, natomiast często podczas życia malucha zdarza się okazja, aby spełnić jego marzenia. Bujak jest świetnym prezentem z wielu względów, pierwszym jest wygląd zabawki oraz jej zastosowanie. Modele Pepe są dostępne w różnorodnej kolorystyce, od beżu, poprzez róż i fiolet. Zatem każdy bobas znajdzie idealnego konika dla siebie. Różowy Pepe wciela się nawet w postać jednorożca, dzięki srebrnemu rogowi, który jest usytuowany na czole konika. Dodatkowo, każdy z modeli posiada uprząż i ozdobne gwiazdki koło ogonka. Wszystkie bujaki rozwijają wyobraźnie oraz zmysł równowagi dziecka, dbając o jego komfort podczas użytkowania zabawki i wygodę podczas siedzenia w siodle. Z pewnością Pepe będzie ulubioną zabawką Twojej pociechy i przez długie lata będą dorastać wspólnie, tworząc różnorodne gry i historię. Kontakt z pluszowym zwierzęciem buduje zamiłowanie oraz troskliwość wobec innych istot żywych, zatem rodzic jest w stanie nauczyć dziecko, jak zachowywać się w otoczeniu zwierząt - nawet tych dużych. W każdej zabawie można odnaleźć cel edukacyjny, co jest bardzo ważną kwestią w procesie dorastania dziecka. Konik na biegunach daje całe spektrum możliwości rozwoju dla maluszka! 

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty koników na biegunach na naszej stronie internetowej. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo idealny prezent dla swojej ukochanej pociechy.