• Kategorie
  • Szukaj
  • Maty dla dzieci

Maty dla dzieci

 

Mata dla dzieci to prawdziwy plac zabaw dla każdego niemowlaka! Może na niej trenować pełzanie i raczkowanie, a jednocześnie poznawać nowe kolory, faktury, a nawet dźwięki. Maty dla dzieci to doskonały sposób na zajęcie dla naszego małego szkraba, podczas gdy my, rodzice mamy wtedy chwile dla siebie, jak i na domowe obowiązki.  Są one perfekcyjnym połączeniem zabawy i rozwoju, dlatego każdy rodzic powinien posiadać je w swoim domu. Maty dla dzieci dostępne w naszym asortymencie, przystosowane są dla dzieci w różny wieku. Oczywisty jest fakt, iż mata edukacyjna dla niemowlaka będzie zdecydowanie różnić się od maty piankowej dla starszych dzieci. Bez najmniejszego problemu znajdziesz u nas model maty dla dziecka, który sprosta Twoim wszelkim oczekiwaniom.

 

Maty edukacyjne dla dzieci 

 

Maty edukacyjne są dla naszego malucha jednym z najlepszych form rozwoju, zwłaszcza w pierwszym roku życia. To właśnie wtedy dzieci rozwijają się oraz uczą niezwykle dynamicznie nowych rzeczy. Odpowiednio dobrana mata edukacyjna dla dziecka pozwoli Twojemu dziecku spędzić ten czas w pożyteczny sposób, łącząc ze sobą naukę i zabawę. Maty edukacyjne dla niemowlaka to dziecięca przestrzeń, która może powstać wszędzie tam, gdzie chcemy. Większość oferowanych przez nas mat jest przystosowana do prania, łatwo się składa oraz posiada niewielkie rozmiary. Dzięki temu mata edukacyjna za każdym razem będzie bezpiecznym i czystym miejscem, które w zależności od naszych potrzeb możemy przenosić. Nasza mata do zabawy da Twojemu maluchowi przytulne miejsce do zabawy w komfortowych warunkach. Wszystkie oferowane przez nasz sklep maty edukacyjne dla dzieci wspierają rozwój malucha na różnych płaszczyznach. W przypadku niemowlaków, podczas leżakowania na brzuchu dziecko stara się eksplorować różne elementy maty, które zachęcają go swoimi obrazkami, wypustkami czy gryzakami. Dzięki temu maluszek trzyma swoją głowę wysoko i wzmacnia mięśnie kręgosłupa. Mata dla niemowlaka to również doskonały sposób na zachętę dziecka do ruszenia się z miejsca – zarówno do pełzania, jak i raczkowania. 

 

Maty piankowe dla dzieci 

 

Maty piankowe dla dzieci, zwane także jako puzzle podłogowe dla dzieci to duża i co najważniejsze, bezpieczna przestrzeń do ruchu. Jest to idealne miejsce do zabaw, jak i atrakcyjny dodatek do aranżacji pokoju dziecięcego. Pomimo tego, iż jest to po prostu miękka, płaska powierzchnia do leżakowania i raczkowania, to posiada ona mnóstwo swoich zwolenników. Oferowane przez nasz sklep maty piankowe dla dzieci wykonane są z wytrzymałego na uderzenia i elastycznego materiału, który doskonale sprawdza się w roli amortyzatora. Dzięki niemu Twoje dziecko może swobodnie pełzać, siadać, raczkować oraz stawiać pierwsze kroczki bez obawy o bolesny upadek. Puzzle podłogowe dla dzieci są także bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Mata piankowa to doskonała inwestycja – nie tylko jest ona bezpieczna, ale także stabilna, antypoślizgowa, składa się z uniwersalnych elementów, które możesz dowolnie rozdzielać, nadaje się do zabawy dla dzieci w różnym wieku, doskonale zabezpiecza podłogę oraz łatwo się ją czyści i przechowuje.