• Kategorie
  • Szukaj
  • Deskorolki fiszki dla dzieci

Sprawdź również inne nasze produkty:

Jeździki dla dzieci

Deskorolki dla dzieci – fiszki dla dzieci w zasięgu Twojej ręki!

Gdy myślisz o deskorolce, zapewne przychodzi Ci do głowy klasyczny model z płaską deską zagiętą na obu końcach, wyposażony w dwie pary kółek. Nic bardziej mylnego! Oczywiście, takie deskorolki stale istnieją, natomiast nie jest to najlepsza propozycja dla najmłodszych. Deskorolki dla dzieci cechują się przede wszystkim mniejszymi rozmiarami od modeli, które przeznaczone są dla dorosłych. Deskorolki dla początkujących posiadają też mniejsze koła, co wpływa na maksymalną prędkość, jakie da się na nich osiągnąć. Bardzo popularna jest deskorolka fiszka, która swoim kształtem przypomina rybkę i jest idealna początek deskorolkowej przygody. Deskorolki fiszki to perfekcyjny wybór dla najmłodszych osób, którym nie zależy na wykonywaniu skomplikowanych tricków, a miejscem do jazdy będą równe powierzchnie. Jeżeli jednak marzeniem Twojej pociechy jest nauka tricków, a używanie deskorolki będzie miało miejsce w skateparku, sugerujemy zakup zwykłej drewnianej deskorolki. W ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy naprawdę szeroki wybór deskorolek dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Dostępna jest zarówno deskorolka dla chłopca, jak i deskorolka dla dziewczynki!

Deskorolka fiszka – co to jest?

Deskorolka fiszka to typ deskorolki, która swoim kształtem przypomina rybę. Posiada ona duże kółka, odpowiednio wyprofilowany podest oraz jest bardzo dobrze widoczna na drodze. Jej maksymalne obciążenie jest niższe oraz zwykle nie przekracza 50 kilogramów. Tego typu deskorolka pokryta jest antypoślizgowym materiałem, który zwiększa przyczepność. Deskorolka fiszka to krótka deska, która nie jest przeznaczona do wykonywania specjalistycznych tricków i manewrów. Deskorolka fiszka genialnie sprawdzi się podczas jazdy po chodniku, skwerze, czy w parku. Pomimo tego, że fiszki nie są przystosowane do tricków, to charakteryzują się sporą zwrotnością. Żadne napotkane na drodze nierówności nie stanowią dla nich większego problemu. Deskorolki fiszki nie są wykonywane z drewna, a plastiku, dzięki czemu są bardzo lekkie i poręczne. 

Dlaczego warto pozwolić dziecku jeździć na deskorolce? 

Jazda na deskorolce, tak samo, jak uprawianie każdego innego rodzaju sportu, ma bardzo pozytywny wpływ na sprawność fizyczną oraz kondycję Twojego dziecka. Dodatkowo jest to świetna podstawa do nauki innych sportów w przyszłości. Największą zaletą jazdy deskorolkę jest fakt, że z czasem może zmienić się w prawdziwą pasję. Nauka jazdy, a w następnych etapach skomplikowanych tricków, wymaga naprawdę ogrom cierpliwości i wytrwałości, kształtuje dobre nawyki oraz uczy zachowywania równowagi. Dzięki popularności tego sportu oraz istnieniu wielu skateparków jazda na desce pozwala na rozwijanie swojej pasji w specjalnie przeznaczonych do tego celu miejscach. Warto jest pozwolić swojemu dziecku na spróbowanie tego sportu, jakim jest jazda na desce. Gwarantujemy, że w naszym sklepie znajdziesz deski dla dzieci najwyższej jakości.