• Kategorie
  • Szukaj
  • Jeździki

Na pewno wiele osób pamięta, gdy jako dzieci siadaliśmy na kolanach rodzica i udawaliśmy, że prowadzimy z nim samochód. Była to niezwykła zabawa, a spojrzenie na świat zza kierownicy było niczym używanie magicznego urządzenia do szybkiego przemieszczania się. Dzieci uwielbiają kolorowe przedmioty, zwracają uwagę na wiele detali, a przede wszystkim kochają bawić się w dorosłych, którzy są niezależni i posiadają własne auta. Na szczęście, nasza firma dokłada wszelkich starań, aby ułatwić spełnienie marzeń wszystkich pociech oferując jeździki mercedesy dla najmłodszych rajdowców. 

Samochodziki dla najmłodszych


Zainteresowanie dzieci otaczającym ich światem jest nieograniczone, a zarazem jest to zaleta budząca uśmiech na twarzach bliskich. Co chwilę zadawane pytania oraz przemyślenia na temat działania pewnych urządzeń są naturalną kwestią, a my jako rodzice, chcemy w najlepszy sposób zaspokoić ich ciekawość. 
Samochody są wszędzie więc nic dziwnego, że te spore, poruszające się mechaniczne maszyny budzą taki podziw wśród maluczkich. W naszej ofercie znajdą Państwo jeździki  dla rocznego dziecka, które będzie mogło jeździć swoim błyszczącym autkiem, niczym mama albo tata. 
Jednym z najważniejszych aspektów tej zabawy jest bezpieczeństwo, dlatego nasza firma oferuje samochodziki z rączką, dzięki którym rodzic będzie mieć ciągłą kontrolę nad trasą przejazdu swojego dziecka. Dodatkowo, wiele oferowanych przez nas modeli posiada możliwość demontażu rączki do prowadzenia oraz usunięcia barierek ochronnych, więc w rezultacie jeździk może naprawdę służyć latami i dorastać wraz z maluchem.

 
Kim chcesz być jak dorośniesz?


Powyższe pytanie jest jednym z niewielu jakie kojarzy nam się z dzieciństwem. Jako dzieci mieliśmy marzenia na temat swojej kariery zawodowej, a teraz przed tym ważnym wyborem stoją nasze dzieci. Już od pierwszych słów pojawiają się przemyślenia i rozbudowane plany o przyszłości. 
Najmłodsi za autorytety obierają nie tylko rodziców, ale również osoby, które szerzą dobro i ratują innym życie. Kim są tacy ludzie?  Są nimi policjanci, lekarze, a nawet strażacy. Dzięki produktom z naszego sklepu internetowego, pociecha jest w stanie wsiąść do swojego własnego policyjnego jeździka mercedesa i poczuć się jak prawdziwy obrońca swoich zabawek oraz domu. Model policyjny wyróżnia się prawdziwą kierownicą, klaksonem z różnymi melodyjkami i panelem muzycznym oraz schowkiem na zabawki. Samochód posiada zasilanie na dwie baterie, aczkolwiek dziecko może poruszać się pojazdem, odpychając się nóżkami, dzięki czemu rozwija swoją koordynację ruchową i zmysł równowagi. Czy to nie byłoby wspaniałe, mieszkać z małym superbohaterem w we własnym domu? 


Jeździk Mercedes - idealny prezent na każdą okazję


Każdy dzień związany z celebracją jakiegoś ważnego święta dla dziecka łączy się z frazą „prezenty”. Tylko jak znaleźć pamiątkę dla chrześniaka albo co kupić na urodziny siostrzeńca, kiedy zależy nam na niespodziance? Odpowiedź jest bardzo prosta! Jednym z najlepszych upominków będzieauto dla dzieci - jeździk, które na pewno im się nie znudzi, a zaskoczy oraz uszczęśliwi. W Naszym sklepie internetowym znajdziecie również autka dla pociech, które mają powyżej 3 lat, a marzą o naprawdę zmotoryzowanej zabawce ze zmianą biegów, światłami oraz zegarami. Brzmi niespotykanie? Mamy takie! Przykładowym modelem jest Land rover, który posiada stylizowane felgi oraz koła ze specjalnego, wytrzymałego materiału, gdzie każdy element jest stylizowany na podstawie prawdziwego SUV-a. Taki samochodzik cechuje się oryginalną licencją marki oraz posiada logo na multimedialnej  kierownicy. Zabawka na pewno zwróci uwagę dziecka, ponieważ jest to niebanalny produkt, który przyniesie mu wiele zabawy na bardzo długi czas.


Bezpieczeństwo dziecka


Nasze modele zostały przygotowane z ogromną troską i naciskiem na bezpieczeństwo, zatem każdy z naszych modeli posiada podwozie, które zostało zabezpieczone przed wywróceniem oraz wygodne, miękkie siedzenie o ergonomicznym kształcie. Większość modeli samochodzików jeździków dla dzieci posiada certyfikat bezpieczeństwa CE, który jest przydatną informacją dla rodziców. Dane o bezpieczeństwie pojazdu znajdą Państwo w zakładce przy każdym produkcie, aczkolwiek wszystkie autka posiadają systemy stabilizacyjne i blokujące wypadek.    Serdecznie zapraszamy do przejrzenia całej naszej oferty na stronie internetowej sklepu. Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie idealny prezent dla swojego dziecka.