• Kategorie
  • Szukaj
  • Bujaczki

Bujak dla dziecka

Bujak dla dziecka na biegunach to przedmiot, który przywołuje wspomnienia z dzieciństwa i kojarzony jest z najlepszą formą wypoczynku w młodości. Maluszek już od pierwszego miesiąca zostaje usypiany powolnymi ruchami w wózku bądź bujaniem na boki w kołysce, zatem bujak powoduje u niego relaks i świetną zabawę. Drewniany konik już od pierwszej chwili zostaje przyjacielem dziecka i towarzyszem wspólnych zabaw, który redukuje stres i powoduje uśmiech na twarzy. 

Konik dla Twojej pociechy

Niezależnie od płci dziecka jest ono zawsze zainteresowane konikiem na biegunach, który posiada wiele wariantów kolorystycznych i modeli. Zabawa oraz poruszanie się na nim sprawia maluchowi wiele radości, oraz poprawia jego koordynację ruchową. Pozytywnym aspektem jest rozwój wyobraźni dziecka, które może wcielić się w jeźdźca na dzikim zachodzie, rycerza bądź księżniczkę. 

Nasza firma zwróciła szczególną uwagę na zapewnienie komfortu oraz wygody podczas użytkowania zabawki. Koniki z serii Lucky są idealnymi bujakami na biegunach dla dziecka, które posiadają wyprofilowane siedzenia z mini oparciem, dzięki którym maluch ma zapewnione poczucie bezpieczeństwa. Każdy z modeli posiada podnóżek, który ułatwia poruszanie się do przodu i tyłu oraz pomaga zachować równowagę dziecka. Uchwyty do trzymania rączek znajdują się przy głowie zwierzęcia. Modele są wykonane w całości z drewna i ekologicznej farby, dzięki czemu produkt posiada certyfikaty spełniające wymogi Unii Europejskiej. Modele Lucky są dedykowane każdemu maluszkowi. W naszej ofercie znajdą Państwo koniki w kolorach brązu, żółci i bieli, a także w odcieniach niebieskiego i różowego. Niestandardowym bujakiem, którego pokocha każde dziecko jest jednorożec, który posiada niesamowitą kolorystykę oraz pobudza wyobraźnie dziecka od dosłownie - fantastycznej strony. 

Bujak dla najmłodszych

Z myślą o najmłodszych, kilkumiesięcznych fanach koników, nasza firma oferuje Państwu zakup bujaków dla dzieci na biegunach z serii Milly Mally Polly. Są to pluszowe i miękkie bujaki posiadające siedzisko w kształcie kanapy wraz z wysokim, pluszowym oparciem. Produkty z tej serii posiadają nawet pasy bezpieczeństwa, dzięki którym zabawa jest beztroska i bezstresowa. Ogromną zaletą, która zainteresuje malucha, jest interaktywność pojazdu, ponieważ po naciśnięciu uszka zwierzęcia wydobędzie on jakiś odgłos.  Wybór bujaków jest bardzo szeroki, więc maluch może wybrać swoje ulubione zwierzątko spośród kolorowych misiów, osiołka, słonika i pieska. Każdy wybrany produkt posiada drewniane bieguny, dzięki którym dziecko będzie mogło delikatnie bujać się w przód i tył, oraz dodatkowe kółka antypoślizgowe, które sprawiają, że zabawka przemienia się w pojazd. Zależnie od potrzeb maluszka, kółeczka można rozłożyć i  złożyć, w każdym momencie w dosłownie kilka sekund.

Bujak na biegunach - idealny pomysł na prezent

Często problematyką dla bliskich nowego członka rodziny jest pytanie, co kupić mu na prezent? Przeglądając witryny sklepów z zabawkami oraz strony internetowe można zauważyć wiele ciekawych rzeczy, które wzbudzają zainteresowanie, aczkolwiek nie zawsze jesteśmy pewni w stu procentach, czy tego właśnie potrzebuje maluszek. Bujak dla dziecka na biegunach jest uniwersalnym pomysłem, który spodoba się zarówno maluszkowi, jak i rodzicom. 

Bujaki posiadają wiele rodzajów wielkości, zatem  można je zakupić w podarunku dla rocznego dziecka, jak również dla przedszkolaka. Każdy z modeli z serii Lucky oraz Milly Mally Polly rozwijają wyobraźnie dziecka, które może wymyślać liczne gry i zabawy, wcielając się w postacie z ulubionych bajek. Bujaki dbają również o koordynację ruchową bobasa, która jest bardzo ważna podczas dorastania i od małego tworzą nawyk aktywności ruchowej. Całokształt możliwości i zalet takiego upominku sprawia wiele radości dziecku, a rodzicom daje wytchnienie podczas obserwowania zabawy swojej pociechy. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz obejrzenia poszczególnych modeli bujaków dla dzieci. Dawanie szczęścia dzieciom jest najważniejsze!