Lato trwa, a to oznacza tylko piękną pogodę, wakacje i wypoczynek na świeżym powietrzu. Ten słoneczny czas, Polacy najchętniej spędzają w ogrodach, napawając się przyrodą oraz słońcem. Aby odpowiednio wypocząć, warto zadbać o wygodne meble ogrodowe, które zapewnią nam relaks i odpoczynek. A po jakie meble ogrodowe najchętniej sięgają Polacy? Zapraszamy do przejrzenia  naszego rankingu! 


Zestaw mebli ogrodowych 


Na pierwszym miejscu w rankingu znajduje się
zestaw mebli ogrodowych. To praktyczne rozwiązanie, które łączy w sobie wygodę oraz elegancki wygląd. Duża dostępność modeli oraz ich kolorystyki, pozwala dopasować taki zestaw do każdego stylu ogrodu. Meble te wykonywane są z różnych rodzai materiałów, najczęściej jednak jest to drewno, ratten lub technoratten. Ogromnym plusem zestawów mebli ogrodowych jest ich wygoda, oraz łatwe do utrzymania w czystości poduchy, które bardzo często wykonane są z wodoodpornych materiałów. Największą zaletą takich zestawów mebli jest to, że tworzą one drugi salon na świeżym powietrzu, który staje się przedłużeniem strefy wypoczynkowej. 


Fotele ogrodowe
 


Fotele ogrodowe, to meble uwielbiane przez wszystkich właścicieli ogródków oraz działek. Zapewniają one niesamowity
odpoczynek, a dodatkowo są ładne i praktyczne. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się fotele wiszące, takie jak krzesła brazylijskie, huśtawko-fotel lub fotele gniazda. Popularne są również tradycyjne krzesła, które sprawdzą się idealnie do ogrodu lub na taras. Zapewnią one wygodę podczas długich letnich wieczorów z książką. Aby fotel spełnił swoją rolę, powinien być odpowiednio wyprofilowany oraz uzupełniony o miękkie poduchy

Sprawdź ofertę naszych foteli, klikając tutaj!


Leżaki ogrodowe 


Trzecie miejsce na podium należy do
leżaków ogrodowych, które są wygodne oraz idealne do opalania i wypoczywania na słońcu. Największą ich zaletą jest to, że po sezonie możemy je złożyć i schować do szafy, gdyż zabierają bardzo mało miejsca. Ruchome elementy sprawiają, że w kilka chwil możesz dostosować leżak do swoich preferencji i potrzeb. Jeśli lubisz się opalać, lub rozkoszować się dobrą lekturą w cieniu drzewa, to koniecznie powinieneś pomyśleć o tym meblu ogrodowym. 


Sprawdź ofertę naszych leżaków tutaj!


Stoły ogrodowe 


Żaden grill czy odpoczynek nie może się udać bez dobrego stołu ogrodowego. Dostępne opcje pozwalają na
dopasowanie stołu do naszych potrzeb oraz liczby osób, które będą przy nim jadły. W sklepach możemy znaleźć małe odpowiedniki idealne na szklankę oraz dzbanek z wodą, oraz takie, które pomieszczą duże rodzinne biesiady, na dworze.


Ofertę naszych stolików znajdziesz tutaj!


Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo również meble ogrodowe.