Pierwsze urodziny dziecka

Roczek dziecka to wyjątkowy moment — to pierwsze wydarzenie w życiu malucha, które ma okazję świętować. Jest to również nadzwyczajny dzień dla mamy i taty, którzy dokładnie dwanaście miesięcy temu zostali rodzicami. Jak uczynić to wydarzenie niezapomnianym? Oczywiście za pomocą prezentów.
 

Jak wybrać idealny prezent na roczek dziecka?

Prezent na pierwsze urodziny powinien być wyjątkowy i praktyczny. Warto zdecydować się na coś, co posłuży dziecku przez długi czas i nie zostanie odstawione na półkę. Jednocześnie należy pamiętać, że prezent powinien przede wszystkim ucieszyć malucha. Oryginalna zabawka będzie świetnym pomysłem na upominek. Warto zwrócić uwagę na to, by była dobrej jakości — wtedy dziecko będzie mogło się nią cieszyć jak najdłużej.
 

Samochodzik — świetny prezent na roczek

Doskonałym pomysłem na upominek będzie samochodzik. Jako idealny prezent na roczek dziecka sprawdzi się przede wszystkim dlatego, że jest podarunkiem, którym maluch będzie bawił się latami. Samochodziki z rączką są odpowiednie już dla rocznego dziecka. Malec może przemieszczać się takim pojazdem z pomocą rodzica, dzięki czemu zachowujemy pełne bezpieczeństwo. Taka zabawka rozwija zdolności motoryczne i manualne dziecka. Gwarantuje również długą zabawę. Z samochodzikiem można udać się nawet na spacer — bezpieczeństwo zapewniają barierki, dzięki którym maluch nie wydostanie się sam z pojazdu.
 
Samochodzik to świetny pomysł, gdy zastanawiamy się nad podarunkiem dla rocznego dziecka. Jest to prezent, który będzie jednocześnie bawił i uczył. W naszej ofercie znajduje się wiele samochodzików przeznaczonych dla małego dziecka. Posiadają one możliwość odczepienia barierek i rączki. Dzięki temu zabawkę będzie można dostosować do dziecka wraz z jego dorastaniem.
 

Klocki — ponadczasowy pomysł na pierwsze urodziny

Klocki to świetny pomysł na prezent dla malucha. Zabawa nimi od najmłodszych lat rozwija u dziecka kreatywność oraz zdolności manualne. Kolorowe klocki sprawią, że malec będzie mógł puścić wodze fantazji i doskonale się bawić, jednocześnie ucząc się nowych rzeczy. Warto zwrócić uwagę na to, by były one jak najlepszej jakości. Drewniane klocki zagwarantują, że zabawka nie popsuje się, a dziecko będzie mogło z niej korzystać bez ograniczeń.
 

Maskotka — doskonały upominek na roczek

Dzieci uwielbiają maskotki. Podarowanie maluchowi misia, który stanie się jego nieodłącznym towarzyszem to również ciekawy pomysł na prezent.. Maskotka powinna być wykonana z przyjemnego materiału. Istotne jest również jej solidne wykonanie. Dzięki temu materiał nie rozpruje się, gdy dziecko będzie się nią bawiło.

Maskotka na prezent
Kup maskotkę tutaj!
 

Roczek dziecka — okazja do świętowania

Roczek dziecka to świetny moment do celebracji. Obdarowanie malucha wspaniałymi prezentami jeszcze bardziej udoskonali ten wyjątkowy dzień. Warto przemyśleć wybór upominku tak, by móc uszczęśliwić dziecko na długie lata.